Будівництво стрічкового фундаменту своїми руками.

стрічковий фундаментПравильно закладений фундамент — основа якісного будівництва будь-якої будівлі. Якщо ви вирішили побудувати приватний будинок, лазню або іншу будову, то зовсім не обов’язково використовувати для фундаменту дорогі будматеріали — економічний, але в той же час міцний і надійний фундамент можна звести своїми руками, Для чого вам не буде потрібно ні складний інструмент, ні спеціальні навички.

Для одноповерхового цегляного будинку з мансардою або двоповерхового дерев’яного будинку ідеально підійде наступна конструкція стрічкового фундаменту:

— По периметру риється траншея шириною 40 см і глибиною 170 см;

— У траншею шарами по 15-20 см засипається пісок. Кожен шар ретельно проливається водою, щоб пісок затвердів;

— Коли до поверхні залишиться 40-45 см, траншея наповнюється кругляком, битою цеглою, уламками затверділого бетону або ЗБВ-виробів;

— Траншея заливається рідким бетоном доверху.

Одержаний фундамент просушують до повного затвердіння конструкції (на це йде 3-4 тижні). Потім його покривають влагоізоляціонним матеріалом і приступають до зведення будинку. Завдяки своїй конструкції, такому фундаменту не буде потрібно ні ремонт, ні додаткове укріплення.

Для купівлі будівельних матеріалів дивіться дошки оголошень для будівельних тематик.

Звичайно, для різних видів грунтів пред’являються і різні вимоги до фундаментів, але можливо вам і допоможе ця стаття про будівництво стрічкового фундаменту своїми руками.